ÜRÜN
ARAMA
Anasayfa > Kurumsal
HAKKIMIZDA
TARİHÇE

İş hacminin genişlemesi ve başarılı çalışmalarının devamında 2006 yılında BMC Yetkili servis ünvanı ile hizmet vermeye başlamıştır. Şirketin başarılı ve istikrarlı büyümesiyle bayilik ve grup şirketleri kurulmaya başladı. 2006 yılında Emircan Motorlu Araçlar Ltd. Şirketi kuruldu ve bünyesine ZF Yetkili servis ve bayiliği alındı buna bağlı olarak bölgesel bayiliklerimiz oluşturuldu.
2011 yılında grup şirketlerimiz ADL Motorlu Araçlar İstanbul merkezli olarak kuruldu. ADL Motorlu Araçlar Dünyanın önde gelen motor üreticilerinden CUMMINS motor yedek parçalarının; yurtiçi-yurtdışı toptan ve perakende satışlarını gerçekleştirmektedir.
2015 yılında Diyarbakır’da ADL Motorlu Araçlar olarak Mercedes- Benz kamyon ve çekici grubu yetkili servis hizmetlerini vermeye başladı. Akabinde Katmerciler servis ve yedek parça bayiliği alındı.
2016 yılı başı itibari ile Atlas Copco İnşaat tekniği iş alanında Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde jeneratör, kompresör, kırıcı satış-yedek parça ve servis hizmetleri vermek üzere bayilik alınmıştır.
Furcan Otomotiv özellikle otomotiv ve iş makinası sektöründe bölgede kilit noktadaki tedarikçi olarak hizmet ağını büyütüp genişleterek yoluna emin adımlar ile devam eden ilkeleri dürüstlük, kaliteli hizmet ve güven temelleri üzerine kurulmuş bölgede hızla büyüyen güçlü bir grup şirketidir.
Furcan Otomotiv, Dünyanın önde gelen motor üreticilerinin yedek parça ve servis hizmetlerinin yedek parçalarının ithalatını gerçekleştirip, yurt içi ve yurt dışına toptan ve perakende yedek parça satış hizmeti sunmaktadır.
 
MİSYONUMUZ
Çözümlerimiz ve satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.
VİSYONUMUZ
Verdiğimiz tüm hizmetler ile Türkiye'de BMC, Mercedes, Cummins Motor gibi dünyanın en büyük markalarının yedek parça alanında en iyi olmaya devam ederek örnek şirket olmak.
Farkımız
Kalitemiz
Teknolojiyi sürekli takip eden Furcan Otomotiv deneyimli ve uzman kadrosuyla, kusursuz hizmet anlayışıyla çalıştığı markaların çözüm ortağıdır.
Güvenilir
Eller
Tecrübeli kadrolarımız sayesinde müşteri beklentilerini her defasında , zamanında ve tam olarak karşılamak, amacı sadece maddi kazanç olmayan, müşterilerine hizmet etmeyi ve çözüm üretmeyi ilke edinmiş bir anlayış ile hizmet sektöründeki ilerleyişimiz her geçen gün artarak devam etmektedir. Kuruluşumuzda çalışan sayımız 2 iken şu an grup şirketlerimizde çalışan sayımız 105 çalışana çıkmıştır. Şirket olarak bunun gururunu yaşıyoruz.
GALERİ
,
Bayilikler
Markalarımız
ÜRÜN KATEGORİLERİ
SOSYAL MEDYA
ULAŞIM
Şanlıurfa Yolu 7 km. 3. Sanayi Sitesi
B/3 Blok. No:6-7 Kayapınar/Diyarbakır
TEL: 0 (412) 238 02 31
FAKS: 0 (412) 238 28 19 / 0 (412) 255 07 44