Anasayfa > Ürünler
Yıkım Tekniği
Zemin Sıkıştırma Makinaları
Kesme Makinaları
Beton Ekipmanları
Aydınlatma ve Jeneratörler
Diğer Makina ve Ekipmanlar
7/24 SAAT
Işık Kulesi
Ürün Kategorisi
: Aydınlatma ve Jeneratörler
Ürün Kodu
:
Paylaş :

Ürün Özellikleri

MODELLER


Aşağıda listeli modellerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.


 • QLTS Güneş enerjili LED Aydınlatma Kulesi
  QLTS serisi aydınlatma kulemiz, güneş enerjisiyle çalışır ve LED aydınlatma teknolojisine sahiptir. Emisyona ve gürültüye neden olmayan bu aydınlatma kulesi, yerleşim alanlarındaki projelerde ve sınırlı elektrik gücünün olduğu projelerde kullanım için ideal bir yardımcıdır.

 • QLB Hidrolik direkli LED Aydınlatma Kulesi
  QLB serisi aydınlatma kulemizde hidrolik bir direk bulunur ve en yeni LED aydınlatma teknolojisiyle donatılmıştır. En parlak aydınlatmayı ve üstün verimlilik sunar. Bu öncü aydınlatma kulesi, çok çeşitli uygulamalar için güvenli saha ışığı sağlayabilir.

 • QLT Hidrolik direkli Metal Halojenür Aydınlatma Kulesi
  Pazar standartlarına uygun metal halojenür lamba teknolojisini kullanan QLT serimiz en başarılı ve en çok kabul gören ürünlerden biridir. Basitliği sağlamlık ve güvenilirlikle birleştiren yapısı, sektördeki pek çok müşteri tarafından beğeniyle karşılanmış ve kabul görmüştür.

 • HiLight Manuel direkli Metal Halojenür Aydınlatma Kulesi
  En yeni LED aydınlatma teknolojisine sahip HiLight serimiz, müşterilerimize üstün avantajlar ve yüksek değer sağlar. Ayrıca, yeni aydınlatma kulesi teknolojimizi efsanevi Atlas Copco HardHat® kanopiyle bir araya getirdik.

 

YATIRIMINIZI VE FİKİRLERİNİZİ KORUYUN


       Optimum performansın sürdürülmesi ve çalıştırma masraflarının azaltılması için servis aralıkları dikkatli bir şekilde değerlendirilmiştir. Düzgün bir şekilde yapılan bakım, aydınlatma kulenizin mümkün olduğu kadar çok etkili ve ekonomik çalışmasını sağlayacaktır. Atlas Copco tüm aydınlatma kulelerinizin bakım gereksinimlerini dikkatlice takip etmektedir. 
İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ SAĞLAMLIK VE GÜVENİLİRLİK


     Ağır hizmet galvanize çelik kaputu, güçlü motoru ve özel alternatörü ile rakiplerine göre daha güçlüdür. Polyester toz boya kaplama, tuz püskürtme testlerinde 720 saat direnç sağlayan modelleri ile önplana çıkmaktadır. Servis kapakları alternatör, hidrolik sistemi, motor ve elektrikli bileşenler dahil olmak üzere her iki taraftaki bileşenlere hızlı erişim sağlar. Su ve yağ tahliyelerine de kolayca ulaşılabilir. Harici doldurma noktası yakıtın daha hızlı doldurulmasına olanak sağlar.

     Aydınlatma kulelerimizle sadece açıp kapatmaktan fazlasını yapabilirsiniz. Aydınlatmanızı yönetebilirsiniz. Kolay kullanımlı kontrolör, çoklu aydınlatma etkinliği programlayabileceğiniz haftalık bir zamanlayıcıya sahiptir. Önemli özellikler arasında alternatörün fazla yüklenmesini önleyen çalıştırma işlemleri, parametre ekranı (AMP'ler, voltaj, frekans, yakıt seviyeleri, vb.), etkinlik günlüğü, acil durdurma ve isteğe bağlı uzaktan çalıştırma olanağı gösterilebilir.

     Kontrolör, alternatör çalıştırma sisteminin arızalanması riskini azaltmak için lambaları tek tek çalıştırmanızı sağlar. Darbeli ve Duraklatmalı teknolojisi (Pulse & Pause Ballast), filamentin zarar görmesini önler ve lambanın kullanım ömrünü uzatır.


Benzer Ürünler

Atlas Copco Hidrolik Kırıcılar

İNCELE
Atlas Copco Hidrolik Testere

İNCELE
Atlas Copco Hidrolik Karot Makinası

İNCELE
Atlas Copco Hidrolik Direk Çakıcılar

İNCELE

Ürün Dokümanları

Ürün Videoları

ÜRÜN KATEGORİLERİ
SOSYAL MEDYA
ULAŞIM
Şanlıurfa Yolu 7 km. 3. Sanayi Sitesi
B/3 Blok. No:6-7 Kayapınar/Diyarbakır
TEL: 0 (412) 238 02 31
FAKS: 0 (412) 238 28 19 / 0 (412) 255 07 44